Turbochargers

Staat de juiste turbo er (nog) niet tussen?

Vraag dan >>hier<< vrijblijvend een prijsopgave op.

Turbocompressor Adaptable

Flow rate [l/h] : 95
Operating Pressure [bar] : 4

 

Toepasbaarheid:

Merk

OEM

CITROEN, PEUGEOT

0375Q9

CITROEN, PEUGEOT

0375R0

FORD

1696537

FORD

AV6Q6K682BB

PEUGEOT

9673283680

FORD

RMAV6Q6K682BB

FORD

2008128

 

 

Merk

Model

CITROËN

BERLINGO / BERLINGO FIRST Box (M_), 1.6 HDI 75 (MB9HW)

CITROËN

BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF, GJK, GFK), 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC)

CITROËN

C3 II (SC_), 1.4 HDi 70

CITROËN

C-ELYSEE, 1.6 HDI 92

CITROËN

C3 II (SC_), 1.6 HDi

CITROËN

C3 Picasso (SH_), 1.6 HDI 90

CITROËN

C4 Grand Picasso II, 1.6 HDi 90

CITROËN

C4 II (B7), 1.6 HDi 90

CITROËN

C4 Picasso II, 1.6 HDi 90

CITROËN

DS3, 1.4 HDi 70

CITROËN

DS3, 1.6 HDi 90

CITROËN

DS3 Convertible, 1.6 HDi 90

CITROËN

DS4, 1.6 HDi 90

FORD

FIESTA VI (CB1, CCN), 1.6 TDCi, 55 KW, 75 CV, (01/06/2008)

FORD

FIESTA VI Van, 1.6 TDCi, 66 KW, 90 CV, (01/01/2009)

FORD

B-MAX (JK), 1.5 TDCi, 55 KW, 75 CV, (01/10/2012)

FORD

B-MAX (JK), 1.6 TDCi, 70 KW, 95 CV, (01/10/2012)

FORD

B-MAX Van (JK), 1.5 TDCi, 55 KW, 75 CV, (01/10/2012)

FORD

C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), 1.6 TDCi, 70 KW, 95 CV, (01/12/2010)

FORD

FIESTA VI (CB1, CCN), 1.5 TDCi, 55 KW, 75 CV, (01/09/2012)

FORD

FIESTA VI Van, 1.5 TDCi, 55 KW, 75 CV, (01/10/2012)

FORD

FOCUS III, 1.6 TDCi, 70 KW, 95 CV, (01/07/2010)

FORD

FOCUS III Saloon, 1.6 TDCi, 70 KW, 95 CV, (01/07/2010)

FORD

FOCUS III Turnier, 1.6 TDCi, 70 KW, 95 CV, (01/07/2010)

FORD

GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU), 1.6 TDCi, 70 KW, 95 CV, (01/12/2010)

FORD

TOURNEO COURIER Kombi, 1.5 TDCi, 55 KW, 75 CV, (01/02/2014)

FORD

TRANSIT COURIER Box, 1.5 TDCi, 55 KW, 75 CV, (01/02/2014)

FORD

TRANSIT COURIER Kombi, 1.5 TDCi, 55 KW, 75 CV, (01/02/2014)

PEUGEOT

207 (WA_, WC_), 1.4 HDi, 50 KW, 68 CV, (01/02/2006 - 01/12/2015)

PEUGEOT

207 (WA_, WC_), 1.6 HDi, 66 KW, 90 CV, (01/02/2006 - 01/10/2013)

PEUGEOT

207 SW (WK_), 1.6 HDi, 66 KW, 90 CV, (01/06/2007 - 01/12/2012)

PEUGEOT

308 I (4A_, 4C_), 1.6 HDi, 66 KW, 90 CV, (01/09/2007 - 01/10/2014)

PEUGEOT

308 SW I (4E_, 4H_), 1.6 HDi, 66 KW, 90 CV, (01/09/2007 - 01/10/2014)

PEUGEOT

2008 I (CU_), 1.4 HDi, 50 KW, 68 CV, (01/06/2013)

PEUGEOT

2008 I (CU_), 1.6 HDi, 68 KW, 92 CV, (01/03/2013)

PEUGEOT

208 I (CA_, CC_), 1.4 HDi, 50 KW, 68 CV, (01/03/2012)

PEUGEOT

208 I (CA_, CC_), 1.6 HDi, 68 KW, 92 CV, (01/03/2012)

PEUGEOT

PARTNER Box, 1.6 HDi 90, 68 KW, 92 CV, (01/04/2010)

PEUGEOT

PARTNER Tepee, 1.6 HDi 90, 68 KW, 92 CV, (01/04/2010)

Meat-Doria

€ 522,50

  • 4,18 kg
  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen

Turbocompressor Adaptable

Flow rate [l/h] : 70
Operating Pressure [bar] : 3,5

 

Toepasbaarheid:

 

Merk OEM
NAVECO Ltd. 99449169
Merk Model
Meat-Doria

€ 343,71

  • 4,9 kg
  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen

Turbocompressor adaptable

Fuel Supply : for vehicles without fuel return system
Operating Pressure [bar] : 3,5

 

Toepasbaarheid:

 

Merk OEM
FORD 1717629
FORD 1720418
FORD 1762066
FORD 1857660
FORD BK3Q6K682AB
FORD BK3Q6K682AC
FORD BK3Q6K682RB
FORD BK3Q6K682RC
FORD 2231172
FORD RMBK3Q6K682AC
FORD 2008130
Merk Model
FORD RANGER (TKE), 3.2 TDCi 4x4, 147 KW, 200 CV, (01/04/2011)
Meat&Doria

€ 540,31

  • 10,55 kg
  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen

Turbocompressor Adaptable

Operating Pressure [bar] : 1,5

 

Toepasbaarheid:

 

merk OEM
FORD 1S4Q6K682AF
FORD 1S4Q6K682AG
FORD 1S4Q6K682AH
FORD 1S4Q6K682AJ
FORD 1S4Q6K682AK
FORD 1S4Q6K682AL
FORD 1131931
FORD 1203083
FORD 1207990
FORD 1210912
FORD 1212163
FORD 1212579
FORD 1222163
FORD 1251396
FORD 1257260
FORD 1349413
FORD 1351396
FORD 1520781
FORD 1590032
FORD 1590069
FORD 1789091
FORD 1S4Q6K682A
FORD 1S4Q6K682AC
FORD 1S4Q6K682AD
FORD 1S4Q6K682AE
FORD 1S4Q6K682AP
FORD 1S4Q6K682AR
FORD 1S4Q6K682AS
FORD 2M5Q6K682AA
FORD 2M5Q6K682AB
FORD PM1S4Q6K682AG
FORD RE1S4Q6K682AK
FORD 1133646
FORD 1138536
FORD RE1S4Q6K682AR
FORD RE1S4Q6K682AS
FORD 1S4Q6K682AI
FORD 1S4Q6K682AJ12
FORD 2T1H19C696AB
FORD YM21A600B93DA1COD
FORD 1207999
FORD RE1S4Q6K682AJ12
Merk Model
FORD C-MAX (DM2), 1.8 TDCi, 85 KW, 115 CV, (01/02/2007 - 01/09/2010)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP), 1.8 TDCi, 85 KW, 115 CV, (01/01/2005 - 01/09/2012)
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH), 1.8 TDCi, 85 KW, 115 CV, (01/04/2005 - 01/09/2012)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), 1.8 TDCi, 85 KW, 115 CV, (01/07/2004 - 01/09/2012)
FORD FOCUS (DAW, DBW), 1.8 TDCi, 74 KW, 100 CV, (01/08/2002 - 01/11/2004)
FORD FOCUS Saloon (DFW), 1.8 TDCi, 74 KW, 100 CV, (01/08/2002 - 01/11/2004)
FORD FOCUS Turnier (DNW), 1.8 TDCi, 74 KW, 100 CV, (01/08/2002 - 01/11/2004)
FORD FOCUS C-MAX (DM2), 1.8 TDCi, 85 KW, 115 CV, (01/01/2005 - 01/03/2007)
Meat-Doria

€ 783,75

  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen

Turbocharger

Flow rate [l/h] : 70
Operating Pressure [bar] : 3,5

 

Toepasbaarheid:

 

Merk OEM
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701D
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701F
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701K
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701S
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701SV
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701SX
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701C
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701E
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701G
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145702D
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701CV
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701CX
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701DV
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701DX
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701EV
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701EX
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701FV
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701FX
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701GV
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701GX
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701KV
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145701KX
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145702DV
VW / AUDI, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA 059145702DX
Merk Model
AUDI A4 (8D2, B5), 2.5 TDI, 110 KW, 150 CV, (01/09/1997 - 01/11/2000)
AUDI A4 (8D2, B5), 2.5 TDI quattro, 110 KW, 150 CV, (01/09/1997 - 01/11/2000)
AUDI A4 (8E2, B6), 2.5 TDI, 114 KW, 155 CV, (01/08/2001 - 01/07/2002)
AUDI A4 (8E2, B6), 2.5 TDI quattro, 132 KW, 180 CV, (01/11/2000 - 01/12/2004)
AUDI A4 (8EC, B7), 2.5 TDI, 120 KW, 163 CV, (01/11/2004 - 01/05/2006)
AUDI A4 Avant (8D5, B5), 2.5 TDI, 110 KW, 150 CV, (01/09/1997 - 01/09/2001)
AUDI A4 Avant (8D5, B5), 2.5 TDI quattro, 110 KW, 150 CV, (01/09/1997 - 01/09/2001)
AUDI A4 Avant (8E5, B6), 2.5 TDI, 114 KW, 155 CV, (01/09/2001 - 01/07/2002)
AUDI A4 Avant (8E5, B6), 2.5 TDI quattro, 132 KW, 180 CV, (01/09/2001 - 01/12/2004)
AUDI A4 Avant (8ED, B7), 2.5 TDI, 120 KW, 163 CV, (01/11/2004 - 01/05/2006)
AUDI A4 Convertible (8H7, B6, 8HE, B7), 2.5 TDI, 120 KW, 163 CV, (01/08/2002 - 01/12/2005)
AUDI A6 (4B2, C5), 2.5 TDI, 110 KW, 150 CV, (01/07/1997 - 01/01/2005)
AUDI A6 (4B2, C5), 2.5 TDI quattro, 110 KW, 150 CV, (01/07/1997 - 01/01/2005)
AUDI A6 Avant (4B5, C5), 2.5 TDI, 110 KW, 150 CV, (01/12/1997 - 01/01/2005)
AUDI A6 Avant (4B5, C5), 2.5 TDI quattro, 110 KW, 150 CV, (01/12/1997 - 01/01/2005)
AUDI A8 (4D2, 4D8), 2.5 TDI, 110 KW, 150 CV, (01/01/1997 - 01/04/2000)
AUDI A8 (4D2, 4D8), 2.5 TDI quattro, 110 KW, 150 CV, (01/07/1997 - 01/04/2000)
AUDI ALLROAD (4BH, C5), 2.5 TDI quattro, 120 KW, 163 CV, (01/05/2003 - 01/08/2005)
SKODA SUPERB I (3U4), 2.5 TDI, 114 KW, 155 CV, (01/12/2001 - 01/08/2003)
VOLKSWAGEN PASSAT (3B2), 2.5 TDI, 110 KW, 150 CV, (01/07/1998 - 01/11/2000)
VOLKSWAGEN PASSAT (3B2), 2.5 TDI Syncro/4motion, 110 KW, 150 CV, (01/12/1998 - 01/11/2000)
VOLKSWAGEN PASSAT (3B3), 2.5 TDI, 110 KW, 150 CV, (01/11/2000 - 01/05/2005)
VOLKSWAGEN PASSAT (3B3), 2.5 TDI 4motion, 110 KW, 150 CV, (01/11/2000 - 01/05/2005)
VOLKSWAGEN PASSAT Variant (3B5), 2.5 TDI, 110 KW, 150 CV, (01/07/1998 - 01/11/2000)
VOLKSWAGEN PASSAT Variant (3B5), 2.5 TDI Syncro/4motion, 110 KW, 150 CV, (01/12/1998 - 01/11/2000)
VOLKSWAGEN PASSAT Variant (3B6), 2.5 TDI, 110 KW, 150 CV, (01/11/2000 - 01/05/2005)
VOLKSWAGEN PASSAT Variant (3B6), 2.5 TDI 4motion, 110 KW, 150 CV, (01/11/2000 - 01/05/2005)
Meat&doria

€ 605,63

  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen

Turbocharger

Injection System : Multi Point Injection (MPI)
Operating Pressure [bar] : 1,1

 

Toepasbaarheid:

 

Merk OEM
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 55233062
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 71794957
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 71794956
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 71724740
Merk Model
ALFA ROMEO MITO (955_), 1.3 MultiJet (955AXT1A), 62 KW, 84 CV, (01/01/2011)
FIAT GRANDE PUNTO (199_), 1.3 D Multijet, 51 KW, 69 CV, (01/07/2008)
FIAT 500L (351_, 352_), 1.3 D Multijet (199LXY1A, 199LXY11), 62 KW, 84 CV, (01/09/2012)
FIAT PUNTO EVO (199_), 1.3 D Multijet, 51 KW, 69 CV, (01/07/2008 - 01/02/2012)
FIAT PUNTO Van (199_), 1.3 D Multijet, 55 KW, 75 CV, (01/04/2008)
Meat&Doria

€ 783,00

  • 5,8 kg
  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen

Gereviseerde Turbocompressor

Flow rate [l/h] : 100
Injection System : Multi Point Injection (MPI)

 

Toepasbaarheid:

 

Merk OEM
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 73500625
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 55191596
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 60816402
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 551915960
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 71793941
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 46779032
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 71723495
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 71783325
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 71785250
LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT 46786078
Merk Model
ALFA ROMEO 147 (937_), 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A), 85 KW, 115 CV, (01/04/2001 - 01/03/2010)
ALFA ROMEO 156 (932_), 1.9 JTD (932.A2B00), 81 KW, 110 CV, (01/10/2000 - 01/05/2001)
ALFA ROMEO 156 (932_), 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00), 85 KW, 115 CV, (01/05/2001 - 01/09/2005)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_), 1.9 JTD (932.B2B00), 81 KW, 110 CV, (01/10/2000 - 01/05/2001)
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_), 1.9 JTD (932B2B, 932B2C), 85 KW, 115 CV, (01/05/2001 - 01/05/2006)
FIAT STILO Multi Wagon (192_), 1.9 JTD, 100 KW, 136 CV, (01/04/2004 - 01/08/2008)
FIAT MAREA (185_), 1.9 JTD 110 (185AXT1A), 81 KW, 110 CV, (01/09/2000 - 01/08/2002)
FIAT MAREA Weekend (185_), 1.9 JTD 110 (185BXT1A), 81 KW, 110 CV, (01/09/2000 - 01/08/2002)
FIAT MULTIPLA (186_), 1.9 JTD 110, 81 KW, 110 CV, (01/03/2001 - 01/07/2002)
FIAT MULTIPLA (186_), 1.9 JTD 115, 85 KW, 115 CV, (01/07/2002 - 01/06/2010)
FIAT STILO (192_), 1.9 JTD (192_XE1A), 85 KW, 115 CV, (01/10/2001 - 01/11/2006)
LANCIA LYBRA (839_), 1.9 JTD, 85 KW, 116 CV, (01/05/2001 - 01/10/2005)
LANCIA LYBRA (839_), 1.9 JTD (839AXI1A), 81 KW, 110 CV, (01/09/2000 - 01/05/2001)
LANCIA LYBRA SW (839_), 1.9 JTD, 85 KW, 116 CV, (01/05/2001 - 01/10/2005)
LANCIA LYBRA SW (839_), 1.9 JTD (839BXI1A), 81 KW, 110 CV, (01/09/2000 - 01/05/2001)
Meat&Doria

€ 498,75

  • 6 kg
  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen

Gereviseerde Turbocompressor Compleet

Flow rate [l/h] : 100
Fuel Supply : for vehicles without fuel return system
Operating Pressure [bar] : 5

 

Toepasbaarheid:

 

Merk OEM
MERCEDES-BENZ A668096049980
MERCEDES-BENZ 6,68096E+11
MERCEDES-BENZ A668096039980
MERCEDES-BENZ A6680960499
MERCEDES-BENZ A6680960399
MERCEDES-BENZ 6680960499
MERCEDES-BENZ 6680960199
MERCEDES-BENZ 6680960299
MERCEDES-BENZ 6680960399
MERCEDES-BENZ A6680960199
MERCEDES-BENZ A6680960299
MERCEDES-BENZ A668096019980
MERCEDES-BENZ A668096029980
Merk Model
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168), A 160 CDI (168.006), 55 KW, 75 CV, (01/02/2001 - 01/08/2004)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168), A 160 CDI (168.007), 44 KW, 60 CV, (01/07/1998 - 01/02/2001)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168), A 170 CDI (168.008), 66 KW, 90 CV, (01/07/1998 - 01/02/2001)
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168), A 170 CDI (168.009, 168.109), 70 KW, 95 CV, (01/02/2001 - 01/08/2004)
MERCEDES-BENZ VANEO (414), 1.7 CDI (414.700), 55 KW, 75 CV, (01/02/2002 - 01/07/2005)
meat&doria

€ 493,96

  • 4,34 kg
  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen

MEAT & DORIA Turbocharger

  • Werkwijze:  Pneumatisch
  • laadtype:  Turbo
  • Aanvullend informatie:  Met pakkingen
  • Conditie:  Nieuw
  • Oem Nummer:

AUDI, SEAT, SKODA, VAG, VW (070145701E)

AUDI, SEAT, SKODA, VAG, VW (070145701EV)

AUDI, SEAT, SKODA, VAG, VW (070145701EX)

€ 499,00

  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen

MEAT & DORIA Turbocharger

 

  • Werkwijze:  Pneumatisch
  • laadtype:  Turbo
  • Aanvullend informatie:  Met pakkingen
  • Conditie:  Nieuw

Voor beschikbaarheid zie 2e foto!

€ 475,00

  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen